Material Gràfic
Rocío Márquez al Palau de la Música
© Antonio Narváez
El Niño de Elche, Rocío Márquez, Pepe Habichuela, Raúl Fernández "Refree"
© Antonio Narváez
Raúl Fernández "Refree", El Niño de Elche, Rocío Márquez i Pepe Habichuela
© Antonio Narváez
Pere Pons presenta el concert de Marco Mezquida · 04.08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Marco Mezquida · 04.08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Marco Mezquida · 04.08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Marco Mezquida · 04.08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Marco Mezquida · 04.08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Marco Mezquida · 04.08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Pere Pons presenta el concert de Marco Mezquida · 04.08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Pere Pons presenta el concert de Marco Mezquida · 04·08.15 · Palau de la Música
©Oscar Sanz
Charnett Moffett
© Oscar Sanz
Stanley Jordan-Jeff "Tain" Watts-Charnett Moffett
© Oscar Sanz
Stanley Jordan
© Oscar Sanz
Aristes de la programació del Born CC
© Aloma Vilamala
Artistes de la programació del Born CC
© Aloma Vilamala
Miles Tribut Big Band · Sketches of Catalonia
© Oscar Sanz
Miles Tribut Big Band · Sketches of Catalonia
© Osc
Miles Tribut Big Band · Sketches of Catalonia
© Oscar Sanz
Miles Tribut Big Band · Sketches of Catalonia
© Oscar Sanz
Miles Tribut Big Band · Sketches of Catalonia
© Oscar Sanz
Myriam Swanson presenta 'Magnolia'
Joan Margarit & Carles Margarit
Après Minuit (Cece Giannotti) presenta 'Dejà Voodoo'
Judit Nedermann presenta 'Tot el que he vist'
La Locomotora Negra presenta 'Pels camins del swing'
Alba Serrano Quartet · 'About Nina'
Joel Louis Walker
Kenny Barron & Dave Holland
Amadeu Casas. 'The king is gone' (Tribut a B.B. King)
Xavi Torres trio presenta 'Skykine'
Mayte Alguacil (veu) & Mike Kanan (piano)
Mayte Alguacil (veu) & Mike Kanan (piano)
Gnaposs. Concert final de gira 'Gnaposs groove'
Tricia Evy
Ivan Kovacevic 5 spots presenta 'Shift'
Lluc Casaress Octet presenta 'Red'
Marga Mbande Soft Quartet
Carlos Sarduy Trio featuring Caramelo presenta 'Luz'
The Gramophone All Stars Big Band
Violeta Curry & Jaume Vilaseca Trio presenta 'Honoring My Roots'
Geni Barry Quartet · 'Painting Henry Mancini'
Hean Toussant Quartet · 'Roots &Herbs: The blakey project'
Esther Ovejero presenta Ricca
Anton Jarl Quartet plays Coltrane. 50th Anniversary 'A Love Supreme'
Alba Serrano Quartet
Polybius Trax Night #005: Mark Archer (Altern 8, Nexus 21, DJ Nex / UK)
Silian Rail (Outpost) + Funk d'void (Outpost, Soma / UK) + Miki Craven (Dead rose / BCN)
Malcolm Moore (Altered Moods / US)
Spy DK (Electroclub, The Bandit / BCN)
Deep Ellum 09: Jesper Dahlbäck (Blank lid, Svek / SW)
Deep Ellum 09: Jesper Dahlbäck (Blank lid, Svek / SW)
Sano (Cómeme / CO-BCN)
Headbirds - Live + Cauto & The Gardener (Disboot, C156 / Banyoles-BCN)
Ricardo Tobar - Live (Cocoon, desire, border community / CL) + Undo (Factory / Palafrugell - BCN)
Oscar Mulero (Pole, warm up / Madrid) + Reeko (Mental disorder, pole (Oviedo / BCN)
Abu Sou (Canela en surco / BCN)
Pedro Vian (Modern obscure music / BCN)
Craig Bratley (Magic feet, tsuba / UK)
Rodrigo García (Diffuse reality / AR-BCN)
Headless Horseman - Live (HH / DE)
Moog your body: MM (València -BCN)
NX1 (Nexe, Rising / BCN)
Discos Paradiso Meets Cafetarium
The dark side of the Moog: NLK (Clásicos del ruidos / BCN)
Andrew Weatherall (The Aphodells, a love from outer space / UK)
RMBA night
Clásicos del ruido: Rude 66 - Live (Bunker, Djax, Crème, Gooiland ( NL)
Joton (Nowehythmic / LEÓN)
JMII (Olde Gods, Hivern, 100% silk / BCN)
Arildo (Cymawax, Cymasonic / NO-BCN)
Sebastian Mullaert (Minilogue, wa, wu, we / SW) + Nerone (Mutek.es)
Aiby and the noise - Live (Colour and pitch, justified cause / BCN)
DJ Bruce Lee (End of Dayz / BCN)
Moog your body: 6TMA
Chelis
Toni Verdi (Time Trial / BCN)
Miles Tribut Big Band
Jordi Masó
© Jordi Ribó
Marco Mezquida
© Mireia Miralles
Sergey Blyavisky
Alex Alguacil
Kayah & Barcelona Gipsy Klezmer Orchestra
Rocío Márquez
Duet pianístic Tena Manrique
Ferran Pisà
Jinha Park
Paul Perera (Pablo Acosta i Paul Perera)
Pablo Acosta i Paul Perera
Akiko Nomoto
Olga Kobekina
Jorge Nava
Tulam Duo
Dàlia Quartet
Accentus Trio
Marc Heredia
Carlos Carbonell
Eli Ayala y Nacho Blanco
Eli Ayala y Nacho Blanco
Palosanto -Mónica La Chicuela
Azahara
Momentos de tablao con Yolanda Cortés